ANDREA ROLKOVÁ

O mne

Mgr. art Andrea Rolková, realitný špecialista Broker Consulting, a.s.

Volám sa Andrea Rolková.

Predávam, vyhľadávam, rekonštruujem a renovujem. Baví ma vytvárať prezentácie nehnuteľností, do ktorých sa snažím premietať svoje životné hodnoty – zmysluplnosť a krásu. Odprezentujem Vašu nehnuteľnosť tak dobre, ako sa len dá.

Začínala som v interiérovom štúdiu v Bratislave ako dizajnérka. Teraz žijem v Kremnici a v tomto regióne pôsobím ako realitný špecialista. Toto historické mesto a okolie poskytuje všetko pre spokojný rodinný život, kultúrne aj športové vyžitie, zdravý vzduch a čistú vodu.

V práci realitného špecialistu využívam skúsenosti z interiérového dizajnu tak, aby Vaša nehnuteľnosť pritiahla tých správnych kupujúcich ako magnet. V silne konkurenčnom prostredí využívam v prvom rade kreativitu a skúsenosti z hand made a interiérového dizajnu, ďalej homestaging, kvalitné profesionálne fotografie, video a cielený marketing pre úspešný predaj.

Zo štandardného "podpíšem, odfotím, vyvesím a čakám" urobím niečo viac. Verím, že ak maklér neukáže pridanú hodnotu, majiteľ si to môže predať sám.

Mám okolo seba ľudí, kde každý má svoje miesto, fotograf, dizajnérka, kameraman, strihač, copywriter, marketér, finančný poradca a ďalší, keď ich práve potrebujem sú pripravení pomôcť. Preto už nemôžem hovoriť ja, ale my.  V dnešnom čase je potrebné držať krok a to nielen s technológiami, len tak si môže byť človek istý, že pre to robí maximum.

Vďaka jednoduchým a finančne nenáročným úpravám bytu, či domu, viem pritiahnuť viac záujemcov. Staré ošumelé interiéry oživím a zatraktívnim na nepoznanie, až sa budete čudovať prečo vlastne tak pekný domček, či byt predávate. Mám odskúšané, že tieto nástroje vedia zatraktívniť nehnuteľnosť a výrazne pomôcť pri predaji, k spokojnosti všetkých zúčastnených strán.

A hlavne, čo je dôležité, je srdce, musíte to milovať a ono je to potom vidieť vo všetkom, čo robíte. Možno aj vďaka tomu som sa dostala medzi ľudí, ktorí to majú rovnako.

Celý proces predaja či kúpy nehnuteľnosti kompletne zastreším a vy si ušetrený čas môžete užívať podľa vlastných predstáv. 

 

Moje služby

Finančné služby

Pre splnenie vašich cieľov je nevyhnutné mať správne nastavené zabezpečenie príjmu, krytie rizík, efektívnu investičnú stratégiu a v prípade potreby dobre nastavenú hypotéku alebo jednoducho lacno požičané peniaze. Nájdem Vám to najvhodnejšie riešenie.  Pri práci s klientom využívam finančné plánovanie, ktoré je kľúčové pre splnenie akéhokoľvek cieľa.

Realitné služby

Vašu nehnuteľnosť Vám pomôžem predať výhodnejšie a sprostredkovať celý predaj bezpečne, rýchlo a efektívne. Realitné služby zahŕňajú i služby právnika.

Online porovnávač

Potrebujete zistiť, ktoré poistenie je pre vás, vaše auto, dom či byt najvýhodnejšie? Mám pre vás unikátny porovnávač . Vyberte si a pokojne uzavrite priamu tu.

Aktuálna ponuka nehnuteľností