Lucia Nosálová

Finančný a Realitný špecialista senior

Študovala som geodéziu a kataster nehnuteľností

lucia.nosalova@bcas.sk
+421 908 559 047

Moje služby

Realitné služby

So mnou predáte vašu nehnuteľnosť výhodnejšie, než keby ste ju predávali sami alebo s niekým iným.

Finančné služby

Aj s rovnakými príjmami budú vaše financie rásť. Finančný plán pomáha ľudskej povahe udržať poriadok a maximálne zhodnotiť vaše príjmy. Vyberám pre vás prostredníctvom analytických nástrojov to, čo skutočne potrebujete.
Licencia NBS: 241886

On-line porovnávač

Potrebujete zistiť, ktoré poistenie je pre vás, vaše auto, dom či byt najvýhodnejšie? Pripravil som pre vás unikátny porovnávač. Vyberte si a pokojne uzavrite priamo tu.

K finančnému sprostredkovaniu som sa dostala v roku 2016 hneď po materskej dovolenke, nakoľko som potrebovala zmenu vo svojom osobnom i finančnom živote. Chcela som byť finančne nezávislá. Našla som spôsob ako to dosiahnuť a zároveň motiváciu ako ju pomôcť získať aj druhým. Na trhu je veľké množstvo poisťovní, bánk, investičných spoločností a ja vďaka spolupráci so všetkými, viem klientom ponúknuť kompletné portfólio produktov.

V mojom vysokoškolskom štúdiu mal dominantu odbor geodézia a kataster nehnuteľností. To je k realitám len krôčik. Začala som sa im venovať od roku 2018 a naplno využívam prepojenie realít a financií. Moji klienti dostanú vždy nadštandartné a kompletné služby a snažíme sa nájsť optimálne riešenie.

Dohodnite si so mnou stretnutie a môžeme sa o tom pozhovárať – u nás v kancelárii, v príjemnej kaviarni pri dobrej káve alebo priamo vo Vašej nehnuteľnosti, s ktorou máte obchodný zámer.

Rada zodpoviem Vaše otázky a dohodneme sa na vzájomnej  spolupráci.

Teším sa na Vás!

Pre svojich klientov hľadám

2 izbový byt Banská Bystrica

2 izbový byt v časti s dobrou dostupnosťou hromadnou dopravou

Stavebný pozemok

Pozemky pre výstavbu rodinných domov v Banskej Bystrici a okolí.

Pekné bývanie v blízkom okolí BB

Hľadáme pre klienta pekné bývanie v blízkom okolí Banskej Bystrice